hamburger-icon
SK
DE
EN

Špecialisti na prácu v podzemných garážiach

Cieľom našej firmy je ponúknuť komplexné riešenia pre každého. I z tohto dôvodu disponujeme špeciálnou technikou určenou do podzemných garáží a iných ťažko prístupných miest. Máme dlhoročné skúsenosti s odstraňovaním porúch z parkovísk a podzemných garáží.

Ponúkame komplexný servis pre odčerpávaní vody zo zatopených suterénov a priestorov podzemných garáží, na čistenie lapačov tukov, lapačov ORL a ČOV umiestnených v podzemných garážach. Disponujeme širokou škálou vozidiel, ktoré sú prispôsobené na prácu v ťažko dostupných priestoroch.

Iveco Turbo Daily

Upravená verzia s fekálnou nadstavbou s objemom 2 m3, ktorá je prispôsobená na prácu v podzemných garážach, v úzkych uličkách a ťažko prístupných miestach.

Piaggio - nadstavba fekál

Mini fekálné auto, ktoré je kombináciou čerpania vody do 1 m3 a s nádržou určenou na ostrek a čistenie v podzemných garážach.

Mercedes Vito

Špeciálna úprava čistiaceho auta, ktorá obsahuje zariadenie na vysokotlakové čistenie, stroje určené na krtkovanie a prepchávanie upchatých odtokov a tiež zariadenia a kamery na kompletný TV monitoring.
mini-img mini-img mini-img